BirTekno Oyun Dünyası CSGO Güncelleme CSGO - Dallar ve Koçluk hakkında Güncelleme
CSGO - Dallar ve Koçluk hakkında Güncelleme
iamtnhnsltnx
CSGO - Dallar ve Koçluk hakkında Güncelleme
0
219
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offline!
Şuan Offline!
iamtnhnsltnx Kurucu T.C. Onaylı
********
Forum Sahibi
  Ticaret Sayısı: (0)
 • Konular63
 • Mesajlar192
 • Rep puanı 13
 • Kayıt Tarihi:Oct 2020
[Resim: counter-strike-global-offensive-csgo-tum...090039.jpg]


Büyükler
Rio Major'ı duyurduğumuzda, Counter-Strike'ın en istekli hayran kitlelerinden birine CS: GO Major'ı getirmekten coşku duyduk. O zamanlar, 2020 süresince hudutlu canlı faallikleri olan küresel güçlükleri hayal dahi edemezdik.
Pandemi hala gezginler için tehdit oluştururken oyunculardan ve hayranlardan bir Binbaşıya katılmak için sıhhatlerini tehlikeye atmalarını istemeyeceğiz. Bu sebeple, Kasım Binbaşı'nın iptali için acı verici bir karar verdik.
O zaman tasarı nedir? Öncelikle, Bölge Büyük Sıralaması RMR LAN faallikleri dünyanın her yerinde tehlikesiz bir biçimde hakikatleştirilinceye kadar, Ana Dalları tasarılamayı erteleyeceğiz. O zamana kadar, her bölgedeki en iyi ekipleri takip etmek için çevrimiçi RMR faallikleri tertip etmeye devam etmeyi umuyoruz.

Antrenörlük
Son zamanlarda, profesyonel CS: GO ekiplerinin birkaç koçunun rakiplerine karşı avantaj elde etmek için oyundaki bir kusuru kullandığını bildik. Bu yanılgıya daha evvel cevap vermemiş olmamız uğursuz ve asap bozucu. Ancak kusurlar yazılımın reelidir ve bunlar çözülene kadar oyunculara ve alıştırmanlara güvenebilmemiz gerekir.
CS: GO maçlarında tamlığın ehemmiyeti mevzusundaki duruşumuzu tekrarlamak için burada fazla zaman tüketmeyeceğiz. En azından, oyuncuların ve alıştırmanların kaidelere göre oynamasını ve kendilerine veya bir rakibe haksız avantaj sağlayabilecek bir mesele olduğunu bildiklerinde hemen maçı duraklatıp turnuva idareyicilerine ihtarda bulunmalarını bekliyoruz.
Bir RMR aktifliği sırasında bu kusuru kullanmaktan diskalifiye edilen tüm ekiplerin RMR puanları sıfırlanacaktır.
Fertsel koçlara karşı harekete geçmeye gelince, yanılgıların makûsa kullanımının ve üçüncü bireyler tarafından verilen cezaların kapsamının bütün bir fotoğrafını elde edene kadar bekleyeceğiz. Bu cezalardan bağımsız olarak, maç ortası koçluğu bazı ekiplerin maçın tamlığını ihlal etmesi için her zaman cazip bir fırsat olacaktır. Bu surattan koçluğun hudutlarını da düşünebiliriz.
LAN aktifliklerinin yine başlamasını dört gözle bekliyoruz ve yakında bunu yapmanın tehlikesiz bir yolunu bulabileceğimizi umuyoruz.
Kaynak : Link

Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi


Hızlı Menü: